Kurumsal

HAKKIMIZDA

1988 yılında başladığımız inşaat sektöründe firmamız; her geçen gün daha hızlı,kaliteli ve çağdaş projelerle başarı çizgisini güven içerisinde devam ettirmektedir.
Maraton İnşaat olarak faaliyetlerini 2008 yılından itibaren kurumsal anlamda sürdürmekte olan firmamız; teknoloji,güç ve sağlam ilkelerle daha büyük hedefleri hayata geçirmek için azim ve istikrarla çalışmaktadır.

Firmamız; anahtar teslim kaba inşaat ve güçlendirme gibi alanlarda faaliyet göstermekte ve en hızlı şekilde teslim etmektedir. Firmamız, tercih edilmenin tecrübesi ile kazanılan büyük başarının gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

Maraton İnşaat olarak misyonumuz;güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

Maraton İnşaat olarak vizyonumuz mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamaktır.

FAALİYET ALANLARIMIZ
HASTANE PROJELERİ
SPOR KOMPLEKSLERİ
TOPLU KONUT PROJELERİ
ÖZEL PROJELER
OTEL PROJELERİ
YENİLEME PROJELERİ